JR 10439
92%
1932
Uusimaa — Helsinki
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15717
79%
1939
Pohjois-Karjala — Joensuu
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 53517
69%
1942
Pohjois-Karjala — Nurmes
Peltonen, Erkki
SKVR VII3 4096.
66%
1910
Pohjois-Karjala — Kontiolahti
Lukkarinen, Juho
SKVR VII3 4218.
64%
1891
Pohjois-Karjala — Nurmes
Nurmio, M.
JR 26140
60%
1928
Etelä-Savo — Luumäki
Kivelä, Iida
JR 50972
59%
1903
Etelä-Karjala — Uusikirkko Vpl.
Paulaharju, Samuli ja Jenny
JR 11037
57%
1932
Häme — Hämeenlinna
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 61245
57%
1922
Etelä-Savo — Luumäki
Puranen, Anni
JR 82820
57%
1921
Uusimaa — Kymi
Vilola, Saima
JR 22130
53%
1913
Etelä-Savo — Mäntyharju
Kantele, Toini
JR 22132
51%
1913
Etelä-Savo — Mäntyharju
Kantele, Toini
JR 10960
51%
1932
Pohjois-Karjala — Joensuu
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
SKVR VII3 4095.
50%
1910
Pohjois-Karjala — Kontiolahti
Lukkarinen, Juho
JR 15773
50%
1939
Häme — Urjala
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 50799
50%
1916
Pohjois-Pohjanmaa — Kiiminki
Paulaharju, Aili
JR 64873
50%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
SKVR XI 427.
50%
1932
Etelä-Pohjanmaa — Kaustinen
Vuorela, Toivo
JR 64503
49%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 55526
48%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 55530
48%
1915
Peräpohjola — Alatornio
Perä-Pohjolan ja Lapin Kotiseutuyhdistys
JR 13556
48%
1939
Varsinais-Suomi — Turku
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 64859
48%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64862
48%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 09423
46%
1916
Uusimaa — Kymi
Husu, Anni
JR 65093
46%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65096
46%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 72815
46%
1914
Häme — Hattula
Salo, Aukusti
JR 35082
45%
1935
Häme — Tammela
Lahden kansanopiston oppilaat,
JR 79038
45%
1964
Pohjois-Karjala — Nurmes
Timonen, Senni
JR 17116
44%
1913
Varsinais-Suomi — Yläne
Hänninen, Laina
JR 31458
44%
1924
Etelä-Savo — Lappee
Kärävä, Aug.
JR 10438
44%
1932
Uusimaa — Helsinki
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 14702
44%
1939
Uusimaa — Helsinki
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 13761
43%
1939
Häme — Hartola
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 65099
43%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65101
43%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 08334
42%
1955
Pohjois-Karjala — Nurmes
Hirvonen, Aino
JR 50696
41%
1936
Laatokan Karjala (Raja-Karjala) — Soanlahti
Partanen, Lyyli
JR 70967
41%
1929
Etelä-Pohjanmaa
Saari, Kustaa
SKVR VII3 4098.
41%
1914
Pohjois-Karjala — Polvijärvi
Varis, Aino
JR 13558
41%
1939
Varsinais-Suomi — Turku
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 64508
41%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 64861
41%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 13555
40%
1939
Varsinais-Suomi — Turku
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 65097
40%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 80248
40%
1948
Peräpohjola — Ylitornio
Tuira, Teuvo
JR 13284
40%
1939
Peräpohjola — Rovaniemi
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 64858
40%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 16511
40%
1943
Varsinais-Suomi — Aura
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 64501
40%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 65089
40%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65094
40%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65445
40%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 30999
40%
1945
Pohjois-Karjala — Pielisensuu
Kuusisto, Inkeri
JR 40740
39%
1932
Etelä-Pohjanmaa — Kaustinen
Luukko, F. A.
JR 40752
39%
1932
Etelä-Pohjanmaa — Ullava
Luukko, F. A.
JR 15008
39%
1939
Häme — Kuusankoski
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 29886
39%
1938
Etelä-Karjala — Kirvu
Kuisma, Helena
JR 13535
39%
1939
Uusimaa — Mäntsälä
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 65095
39%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 11216
39%
1932
Uusimaa — Vehkalahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 50166
38%
1956
Etelä-Karjala — Kivennapa
Paavolainen, Oma Martti
JR 15679
38%
1939
Etelä-Karjala — Koivisto
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 60256
38%
1936
Satakunta — Pomarkku
Porin tyttölyseo
JR 12300
37%
1933
Etelä-Savo — Lemi
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 65448
37%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 76106
37%
1914
Varsinais-Suomi — Laitila
Sonkkila, Linda
JR 72990
37%
1935
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 64492
37%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 21038
36%
1909
Varsinais-Suomi — Uskela
Kallio, Ilmari
JR 24948
36%
1932
Uusimaa — Pukkila
Kauppinen, Eino
JR 60995
36%
1962
Etelä-Karjala — Kivennapa
Pulliainen, Liina
JR 64494
36%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 64496
36%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 64509
36%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 64857
36%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64860
36%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64864
36%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64865
36%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64874
36%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 65450
36%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 68130
36%
1935
Häme — Renko
Röök, Taimi
JR 68159
36%
1888
Satakunta — Tampere
Roslin, M. K.
JR 73145
36%
1935
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 38852
35%
1965
Peräpohjola — Tervola
Lehto, Mirjam
JR 65090
35%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65098
35%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 30969
35%
1945
Häme — Kuusankoski
Kuusisto, Inkeri
JR 32882
35%
1949
Pohjois-Karjala — Kontiolahti
Kärki, Frans
JR 10441
35%
1932
Uusimaa — Helsinki
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 14705
35%
1939
Uusimaa — Helsinki
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 33781
35%
1958
Satakunta — Tottijärvi
Kärki, Frans
JR 73405
35%
1938
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 11348
35%
1932
Uusimaa — Vihti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15571
35%
1939
Uusimaa — Hyvinkää
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15611
35%
1939
Uusimaa — Vihti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 52349
35%
1937
Peräpohjola — Sodankylä
Paulaharju, Samuli ja Jenny
JR 58696
35%
1921
Häme — Tammela
Paakkonen, Elli
JR 63627
35%
1939
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
JR 64498
35%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 64836
35%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64875
35%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64876
35%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 65086
35%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65087
35%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65088
35%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65091
35%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65370
35%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 65447
35%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 65561
35%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 65564
35%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 73318
35%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Laihia
Salokannel, Tyyne
JR 81541
35%
1937
Pohjois-Karjala — Nurmes
Tuukkanen, Vappu
JR 13557
34%
1939
Varsinais-Suomi — Turku
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 64491
34%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 70152
34%
1932
Keski-Suomi — Karstula
Saarijärven yhteiskoulu
JR 73404
34%
1938
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 65092
34%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65082
34%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 75724
34%
1935
Pohjois-Pohjanmaa — Muhos
Similä, Lyyli
JR 10791
34%
1932
Varsinais-Suomi — Laitila
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15692
34%
1939
Häme — Hattula
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 20548
34%
1912
Etelä-Karjala — Heinjoki
Järvi, Hanna
JR 65982
33%
1953
Keski-Suomi — Saarijärvi
Rantanen, Saimi
JR 64889
33%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 65081
33%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 60248
33%
1936
Satakunta — Pomarkku
Porin tyttölyseo
JR 72971
33%
1935
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 73236
33%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Laihia
Salokannel, Tyyne
JR 15750
33%
1939
Häme — Hämeenlinna
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15752
33%
1939
Keski-Suomi — Saarijärvi
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15690
32%
1939
Satakunta — Pori
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 64507
32%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 40851
32%
1926
Satakunta — Ruovesi
Luutonen, Ahto
JR 61009
32%
1962
Etelä-Karjala — Kivennapa
Pulliainen, Liina
JR 64505
32%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 65446
32%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 66827
32%
1966
Häme — Janakkala
Ratia, Mildred
JR 64877
31%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64497
31%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 65440
31%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 10529
31%
1932
Häme — Lahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 10577
31%
1932
Uusimaa — Lohja
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 14109
31%
1939
Uusimaa — Lohja
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 14757
31%
1939
Häme — Lahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 28837
31%
1964
Etelä-Karjala — Saari
Kosonen, Nelly
JR 63913
31%
1957
Kainuu — Sotkamo
Railonsala, Artturi
JR 64580
31%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 64581
31%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 64863
31%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64868
31%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64870
31%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 65084
31%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65085
31%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65441
31%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 65562
31%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 73466
31%
1939
Häme — Kärkölä
Salokannel, Tyyne
JR 44444
30%
1909
Etelä-Pohjanmaa — Lehtimäki
Murtomäki, Kalle
JR 60345
30%
1938
Satakunta — Harjavalta
Porin tyttölyseo
JR 13965
29%
1939
Etelä-Karjala — Miehikkälä
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 72960
29%
1935
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 31453
29%
1924
Etelä-Savo — Lappee
Kärävä, Aug.
JR 24905
28%
1932
Häme — Kärkölä
Kauppinen, Eino
JR 27363
28%
1937
None
Korhola, Tommi
JR 16271
28%
1943
Varsinais-Suomi — Piikkiö
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 64866
28%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64867
28%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 68504
28%
1964
Pohjois-Savo — Kuopio
Rutanen, Terttu
JR 65559
28%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 43603
28%
1913
Varsinais-Suomi — Uskela
Moision kansakoulu
JR 60972
28%
1962
Etelä-Karjala — Terijoki
Pulliainen, Liina
JR 15631
28%
1939
Satakunta — Vesilahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15646
28%
1939
None
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15647
28%
1939
Satakunta — Juupajoki
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 16688
28%
1944
Etelä-Savo — Pieksämäki mlk
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 63657
28%
1939
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
JR 65100
28%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 65443
28%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 65444
28%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 26199
28%
1962
Keski-Suomi — Vesanto
Kivi, Meri
JR 09273
28%
1934
Satakunta — Ulvila
Huhtala, Hilkka
JR 66824
28%
1966
Keski-Suomi — Karstula
Ratia, Mildred
JR 36773
27%
1936
Satakunta — Mouhijärvi
Laitakari, Kaarle
JR 65083
27%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 16369
27%
1943
None
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 51263
27%
1909
Etelä-Karjala — Koivisto
Paulaharju, Samuli ja Jenny
JR 62388
27%
1948
Etelä-Karjala — Säkkijärvi
Pöyhönen, Martti
JR 10440
27%
1932
Satakunta — Pori
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 14704
27%
1939
Satakunta — Pori
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 47181
27%
1926
Satakunta — Harjavalta
Okkola, T. E.
JR 30990
27%
1945
Etelä-Karjala — Antrea
Kuusisto, Inkeri
JR 15788
27%
1939
Varsinais-Suomi — Vahto
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 16505
27%
1943
None
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 63826
27%
1957
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
JR 64490
27%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 65563
26%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 64500
26%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 15751
26%
1939
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 51504
26%
1930
Etelä-Pohjanmaa — Ylihärmä
Paulaharju, Samuli ja Jenny
JR 64869
26%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 46187
25%
1936
Peräpohjola — Rovaniemi
Nuotio, Valo
JR 47422
25%
1926
Etelä-Pohjanmaa — Mustasaari
Okkola, T. E.
JR 13356
25%
1939
Häme — Hämeenlinna
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 53272
25%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Töysä
Peltonen, Erkki
JR 64871
25%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 19919
25%
1936
Satakunta — Mouhijärvi
Järventausta, Eero
JR 64578
25%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 28303
25%
1935
Pohjois-Savo — Leppävirta
Koskinen, Hannes
JR 28410
25%
1963
Etelä-Savo — Kerimäki
Kosonen, Aino
JR 65102
25%
1968
Peräpohjola — Karunki
Railonsala, Artturi
JR 64882
24%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 16368
24%
1943
None
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 10546
24%
1932
Satakunta — Kangasala
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 26129
24%
1928
Etelä-Pohjanmaa — Veteli
Kivelä, Iida
JR 11614
24%
1933
Häme — Hämeenlinna
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 64776
24%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64872
24%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64881
24%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 66807
23%
1966
Häme — Janakkala
Ratia, Mildred
JR 47245
23%
1926
Satakunta — Alastaro
Okkola, T. E.
JR 11036
23%
1932
Häme — Urjala
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15774
23%
1939
Häme — Hämeenlinna
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 51762
23%
1930
Etelä-Pohjanmaa — Ylihärmä
Paulaharju, Samuli ja Jenny
JR 65565
23%
1968
Peräpohjola — Keminmaa
Railonsala, Artturi
JR 15680
22%
1939
Etelä-Karjala — Koivisto
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 64879
22%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64572
22%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 64878
22%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 63806
21%
1957
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
JR 64886
21%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64887
21%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 73435
21%
1938
Varsinais-Suomi — Uusikaupunki
Salokannel, Tyyne
JR 75730
21%
1935
Pohjois-Pohjanmaa — Muhos
Similä, Lyyli
JR 64571
21%
1968
Peräpohjola — Ranua
Railonsala, Artturi
JR 16815
21%
1944
Satakunta — Orivesi
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 46852
21%
1926
Keski-Suomi — Jyväskylä
Okkola, T. E.
JR 39536
20%
1936
Satakunta — Rauma
Limnell, Aarne
JR 36768
20%
1936
Satakunta — Mouhijärvi
Laitakari, Kaarle
JR 64884
20%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 82557
20%
1918
Uusimaa
Velho, Osku
JR 73207
20%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne
JR 73279
20%
1935
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne
JR 16504
20%
1943
Satakunta — Suodenniemi
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 60366
20%
1938
Satakunta — Harjavalta
Porin tyttölyseo
JR 73737
20%
1934
Peräpohjola — Sodankylä
Sanakirjasäätiön välityksellä,
JR 75683
20%
1937
Uusimaa — Porvoo
Silvennoinen, Vieno
JR 63255
20%
1936
Etelä-Pohjanmaa — Alavus
Railonsala, Artturi
JR 63325
20%
1937
Etelä-Pohjanmaa — Alavus
Railonsala, Artturi
JR 64888
20%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 19918
20%
1936
Satakunta — Mouhijärvi
Järventausta, Eero
JR 10557
20%
1932
Satakunta — Sahalahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 15805
20%
1939
Satakunta — Sahalahti
Hämeenlinnan alakansakouluseminaari
JR 47682
20%
1905
Satakunta — Kiikka
Oksa, Vilho
JR 18063
19%
1924
Etelä-Pohjanmaa — Kauhava
Salokannel, Tyyne
JR 30989
19%
1945
Etelä-Savo — Taipalsaari
Kuusisto, Inkeri
JR 64883
17%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 64885
17%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 65299
16%
1968
Peräpohjola — Simo
Railonsala, Artturi
JR 64880
16%
1968
Peräpohjola — Alatornio
Railonsala, Artturi
JR 68249
16%
1965
Satakunta — Ruovesi
Röykkee, Sylvi
JR 63662
15%
1939
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
JR 63663
15%
1939
Satakunta — Nokia
Railonsala, Artturi
JR 46667
10%
1926
Satakunta — Ruovesi
Okkola, T. E.